Подарунки

Як доглядати за зрізаними квітами?

Радимо обрізувати квітку під водою на 2 см навскіс, також можна зробити хрестовідний надріз. У воду, в якій стоятимуть квіти, можна додати цукор або аспірин. Існує ще один цікавий спосіб досягнення квіткового довголіття. Спочатку квіти потрібно збризнути водою, а потім помістити у вазу з мильним розчином. Кожен ранок квіти потрібно виймати з вази і на 2-3 хвилини занурювати в свіжу чисту воду кімнатної температури. Потім квіти знову злегка збризкують і ставлять у вазу з мильною водою, яку необхідно міняти кожні три дні. Говорять, що при такому догляді квіти зберігають свіжість впродовж місяця.  

Read more

Подарунки

Як вибирати троянди?

   Щоб перевірити свіжа троянда чи ні, достатньо поторгати її бутон в основі стебла. Якщо бутон троянди твердий – квітка свіжа. Майте на увазі, що за найнижчою ціною продають ті квіти, які впродовж довгого часу не змогли знайти свого покупця, тому продавцям потрібно продати їх щонайшвидше. Вибираючи троянду, звертайте увагу не лише на бутон, який має бути твердим, але й на листя – у свіжої троянди листя яскраво-зелене і свіже. Якщо ж листя рослини стало темним і опустилося – троянда простоїть не довго. Час, впродовж якого подарована троянда тішитиме свіжістю, також залежить від її сорту. Довга за формою троянда Мадам Дель-бар простоїть недовго, як би добре ви її не доглядали. А найстійкіша – біла троянда Аваланж зберігає свіжість впродовж місяця. Хорошими сортами є також троянди Гранд-Прі, Осіана і Рафаелло.

Read more

Подарунки

Подаруй коханій Зірку!!!

  Новий рік - найчарівніше свято в році, пов’язане з очікуваннми чогось надзвичайного і яскравого. Підготовка до свята нагадує головоломку: Де зустрічати? Що одягнути? І звичайно, що подарувати? Адже під новий рік збуваються всі бажання – і наша задача зробити подарунок особливим, яскравим і найкращим. Ви будете ломати голову над незвичайним подарунком, згадайте про такий подарунок, як справжня зірка! Подарувати зірку коханій! Досягнути коханій зірку з неба наважться не всі, а ось дійсно подарувати зірку на небозводі можливо! Кожна дівчина в глибині душі мріє про такий подарунок від коханого. Замовте екслюзивний подарунок "Зірка" у нас за номер 0992630045

Read more