Shopping Cart

Доставка квітів Чернівці

Доставка квітів Чернівці

Серед океану  подарунків, які можна подарувати своїм близьким людям, чудовим прикладом оригінальності є квіти.

Ще з Давньої Греції і по сьогоднішній час букет квітів говорить не просто про подарунок, а немов виявляє прихильність, ретельність вибору подарунку. Це універсальний подарунок: від маленької дитини до дорослої літньої людини, від коханої людини до простої колеги. 

Квіти завжди можуть не тільки втішити, принести радість, а й зблизити людей, помирити  і донести Вашу небайдужість, особливо, коли букет квітів подарований не просто до якоїсь дати, а так, щоб людина пораділа без святкового для того дня.

Величезним плюсом вибору квітів для подарунків є те, що різноманіття  вибору щодня збільшується.

Подарунки ми завжди підбираємо залежно від приводу, місця та навіть часу святкування. З квітами також діють ці прості правила. До того ж кожна рослина символізує певні емоції та почуття. Для прикладу – троянди, кожен колір цієї рослини означає щось інше. Білі є символом чистоти та невинності. Їх дарують на заручини, весілля, хрещення чи перше причастя. Червоні – це, звісно ж, пристрасть та палке кохання. Такі троянди краще дарувати своїй другій половинці. Рожевий колір означає вишуканість. Такі квіти дарують стильним та оригінальним особам. Хоч для більшості цей колір – символ юності, краси та свіжості. Жовті троянди – це турбота та примирення. Оранжеві – означають глибокий захват.

Вдало підібраний букет квітів завжди приємно бентежить людину. 

З плином часу з’явилися різноманітні композиції з квітів: квіти у подарункових капелюшних коробках, квіти з іграшками, солодощами, корзини  з квітами тощо. Подарувавши оригінальний букет чи композицію з квітів Ви однозначно будете серед фаворитів Отримувача. А ще квіти – це завжди радість, коли подарунок неочікуваний і через відстань, таким чином Ви не даєте забути людині, що вона важлива для Вас.

Плануєте оригінальне ділове вітання – квіти у коробці; квіти для коханої – червоні високі троянди, квіти для освідчення – шикарний букет із 101 троянди забезпечить Вам довгоочікуване ‘’так’’, квіти для батьків – різноманіття від еустом та альстромерій до ніжних троянд. Вміло підібране пакування букету квітів забезпечить ще й стильність подарунку.

Бажаємо приємного проведення свята та рекомендуємо купити квіти!

© Darunok 2020