Корпоративні замовлення


Шановний клієнте!

        В умовах шаленого темпу ділового життя, постійної концентрації на результаті - саме букет свіжих квітів допоможе підняти настрій співробітникам, зняти напругу при переговорах, привернути увагу до Вашої експозиції на виставці.

         Своєчасне привітання з Днем народження, Днем Ангела та іншими пам’ятними датами значно підвищать лояльність клієнтів, та продемонструють справжню турботу про кожного цінного працівника Вашої організації.
           Пропонуємо Вашій увазі наступні програми співпраці:  

 
     «Офісна композиція»  
Регулярне постачання свіжих, оригінальних композицій на стіл керівника, приймальню, столи для переговорів, та інші закутки Вашого офісу.

 
     «Пам’ятні дати»  
Доставка квітів і дарунків на протязі року за попередньо узгодженим списком Адресатів, в розрізі пам’ятних дат та подарунків. Вам необхідно: визначити «кого», «з чим» та «коли» привітати і обрати подарунки.
Ми вчасно, красиво і оригінально привітаємо кожного обраного Вами Адресата.

Користуючись даною програмою Ви гарантовано не забудете жодної пам’ятної дати в житті Ваших партнерів, колег і співробітників, при чому заощадите час і кошти.

 
     «Масове свято»  
Привітання квітами та подарунками клієнтів та співробітників організації до Нового року, 23-го лютого, 8-го березня, ювілею компанії та інших масових свят. Ця програма стане в нагоді на презентаціях, представленні на ринку нових товарів та послуг, відкритті нового магазину. Ви маєте можливість разом з нами поздоровити VIP гостей та перших покупців! Використання даної програми дає змогу досягти значної економії грошей і часу.

 
Разом, Ми завжди готові до свят!!!

З повагою,
Спеціаліст з корпоративного обслуговування
Ротар Ігор Ігорович
т. 0992630045

 

 
 
 

097 - 329 - 60 - 85,  050 - 905 - 80 - 85

darunokcvua@gmail.com